П`ятниця, 28.07.2017, 16:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Єлизаветівська СЗШ

Ми вдячні вам за ще одну весну...
Міні-чат
Наше опитування
Мої улюблені шкільні предмети
Всього відповідей: 375
Прогноз погоди
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Географія сайту
Статистика з 07.12.2015

Flag Counter

Вчителі минулих років


 
Директори Єлизаветівської СЗШ 

1.Жовтяк Петро Павлович
2.Бей Василь Васильвич

Vynnychenko
3.Винниченко Петро Кузьмович
4.Котівець Андрій Ілліч
5.Левін Сергій Романович
6. Чумак В'ячеслав Йосипович
7.Волков Євген Олександрович
8.Савран Антон Матвійович
9.Нежумиря Сергій Юхимович
10.Комендант Bіра Михайлівна


11.Чубинець Павло Панасович


12.Миршавка Олександр Федотович


13.Блощинська Любов Петрівна
14.Колісник Лариса Миколаївна

  Вчителі української мови та літератури

Chahlata
1.Чехлата Марія Леонтіївна
2.Нетребка Галина Петрівна
3.Небога М.В.
4.Семенча (Чехута) Ольга Давидівна
5.Гніденко Марія Василівна


6.Самойленко Надія Іванівна
7.Бут Зоя Павлівна


8.Лиша Тетяна Григорівна
9.Дінець Галина Миколаївна
10.Ананченко Алла Іванівна
11.Гричаненко-Манаєнкова Ірина Іванівнаа
12.Величко Віра Вікторівна

Вчителі математики

1. Пономаренко С.М
2. Таранчук Олексій Миколайович
3. Ворона Іван Гнатович
4. Гніденко Іван Гордійович
5. Чубинець Павло Панасович
6. Дук Ольга Іполітівна
7. Шкуренко М.О.


8. Пацьора Гргорій Юхимович


9. Новіков Володимир Андрійович
10. Геймур Віктор Михайлович

Kuharska
11. Кухарська Галина Володимирівна
12. Завгородня Людмила Іванівна
13. Блощинська Любов Петрівна
14. Самойленко Ольга Федорівна

Juikova
15. Жуйкова Наталія Миколаївна

Davydiuk
16.Давидюк Віталій Саватійович

Lyrchykova
17. Лирчикова Надія Сергіївна


18. Кір'янова Олена Флорівна


19. Завгородня Любов Степанівнаа
20.Бабічева Валентина Іванівна

Вчителі фізики:

1. Чубинець Ульян Панасович 


3. Семенча Андрій Полікарпович 
3. Серднек Віктор Єфремович 
4. Жуйкова Наталія Миколаївнаа
5.Сидоренко Володимир Миколайович

Вчителі хімії:

1. Сенькіна Віра Яківна
2. Петровська Ольга Іванівна 


3. Вищипан Тетяна Олександрівна 
4. Шпорхун Тамара Петрівна 

Вчителі біології

1. Чумак Василь Йосипович 
2. Сергєєва Ірина Іванівна 
3. Лагода Марія Захарівна 


4. Петровська Ольга Іванівна 
5. Карнаухова С.М.
6. Бут Микола Олексійович 

Shporhun
7. Шпорхун Тамара Петрівна


8. Новосьолова Надія Василівна

Вчителі географії

1. Демченко Анастасія В. 


2. Затернянська Зінаїда Якимівна 


3. Самойленко Михайло Дмитрович 
4. Жирнова Ела Борисівна 
5. Зарудня (Корабеля) Валентина Василівна 
6. Печерний Юрій Григорович 
7. Драний Анатолій Іванович 
8. Демченко К.К.

Вчителі історії:

1. Винниченко Петро Кузьмович 
2. Ременюк Михайло Якимович 
3. Павленко Федір Юхимович 
4. Миршавка Олександр Федотович


5. Романюк Людмила Сергіївна
6. Фомін Костянтин Олександрович

Dranyj
7. Драний Анатолій Іванович

Panko
8. Панко Лариса Василівна

Вчителі російської мови:

1. Комендант Віра Михайлівна 
2. Нежумиря Поліна Яківна


3. Біла (Добровольська) Тетяна Федорівна
4. Яковчук Клава Олександрівна 
5. Савельєва Н.П. 
6. Пата (Іванченко) Ніна Полікарпівна 
7. Попескул Галина Семенівна 
8. Ячменьков Микола Іванович 
9. Сенькін Леонід Іванович 
10. Кожевнікова 
11. Фомін Костянтин Олександрович 

Netrebka
12. Нетребка Галина Петрівна 

Savranska
13. Савранська Людмила Олександрівна 

Mandziuk
14. Мандзюк Алла Степанівна
15. Кондратьєва Ніна Олексіївна


Заступники директора


1.Таранчук Олексій Миколайович 


2.Сенькін Леонід Іванович


3.Чубинець Ульян Опанасович

But
4.Бут Зоя Павлівна


5.Кондрат'єва Ніна Олексіївна
6.Блощинська Любов Петрівна

Піонервожаті

1.Нежумиря Поліна Яківна
2.Данченко Марина Яківна
3.Потапенко Євдокія Никанорівна
4.Мартишко Ульяна Єрмолаївна
5.Теліпка Оляна Арсентіївна  
6.Наливайко Яків Трифонович
7.Михайлець Мотря Іванівна
8.Говоруха Катерина Федотівна
9.Ягоренко Ольга Дмитрівна


10. Швачка (Кабаченко) Валентина Василівна

Netrebko
11. Нетребко Галина Олексіївна
12.Крук Віра Павлівна
13. Юдіна Алла Володимирівна
14. Шуліка Любов Антонівна
15. Зарудня (Корабеля) Валентина В
16. Михайлюченко Т.П.
17. Онуфрієнко Наталія Леонтіївна
18. Колісник Валентина Павлівна

Chepurko
19.Чепурко Тетяна Леонідівна
20. Падалка Ольга Іванівна
21. Маукшинська Людмила Петрівна

22.Василенко Олена


23. Коноплянко Ніна Г.

24. Савченко Світлана Олексіївна 

25.Устенко Світлана Анатоліївна

Пелих Тамара Олександрівна

Вчителі початкових класів

Bilous
1. Білоус (Василенко) Віра Іллівна 

2. Лісняк Л.П,
3. Хотунцова Олександра Петрівна
4. Остапенко Олександра Артемівна
5. Чехута Ольга Давидівна
6. Черниш М.Д.
7. Прожуган С.Д.
8. Плотник Марія Михайлівна
9. Потапенко Софія Павлівна
10. Сокур Клавдія Юхимвна


11.Чубинець (Зубко) Оксана Петрівна
12.Бут Зоя Павлівна
13. Душка Галина Семенівна
14. Новікова Марія Ол


15. Глущенко(Чепурко) Єлизавета Григорівна

Sckurenko
16. Шкуренко Марія Олександрівна
17. Бойко Валентина Василівна


18. Єсауленко Галина Володимирівна
19. Зотенко Катерина Сергіївна


20. Хомич Марія Іванівна
21. Данилюк Світлана Федорівна
 22. Якушенко Наталія Павлівна
 23. Москаленко Тетяна Олександрівна
24.Швачка Валентина Василівна
25. Колісник Вероніка Михайлівна
26. Якушенко Наталія Павлівна
27. Чепурко Тетяна Леонідівна


28. Мишар Людмила Григорівна


29. Швачка Світлана Федорівна


30. Лаптьова Тетяна Олександрівна


31.Лещенко Вікторія Віталіївна
     Вихователі ГПД

Єфименко Олександра Ол
Хомич Марія Іванівна
Біленко Іван Якович
Швачка Валентина Василівна
Єфименко Олександра Ол
Черниш Марія Давидівна
Душка Галина Семенівна
Часник Ганна Миколаївна
Черниш Марія Давидівна
Шуліка Любов Антонівна
Бут Зоя Павлівна
Михайлюченко Т.П.
Зубко Ксенія Петрівна
Склярова Марія Миколаївна
Колодонос Олена Миколаївна
Демченко Клавдія Кирилівна
Подлєсних В.І..
Баранова Т.О.
Пустовар Любов Олексіївна


Вчителі іноземної мови:

1. Крицька Любов Яківна 
2. Кожевнікова Людмила Володимирівна 


4. Товстоп'ят Марія Матвіївна 

Volosnikova
5. Волосникова Ніна Сергіївна 


6. Сердюк Олена Збігнівна
7. Кандибор Тамара Миколаївна 
8. Шуракова Ольга Борисівна


Вчителі фізкультури: 

1. Кабаченко І.М. 
2. Солоний Микита Іванович 
3. Чепурко Ніна Семенівна 


4. Каргін Іван Михайлович
5. Жегур Лідія Савеліївна 

Vasylenko
6. Василенко (Карнаухова) Світлана Миколаївна 

Kolesnikova
7. Колеснікова Надія Василівна

Yablonsiy
8. Яблонський Володимир Іванович 
8. Сердюк Віктор Єфремович 
9. Лавріненко Володимир Григорович 


10. Маукшинський Олександр Іванович 
11.Завгородній Михайло Михайлович

Вчителі музики:

1. Білоус Михайло Леонтійович 


2. Бут Микола Олексійович 
3. Рибалко Василь Іванович 
4. Геймур Віктор Михайлович 
5. Гродницький Борис Олександрович
6. Зарайська Жанна Петрівна 
7. Шликіна Оксана Вікторівна 
8. Петрушевська Галина Костянтинівна  

Вчителі трудового навчання:

1. Косицин Володимир Володимирович 
2. Кістриця Іван Васильович 
 3. Бут Микола Олексійович

Вчителі ПВП

1. Каргін Іван Михайлович


2. Лантух Микола Йосипович

Вітаємо Вас на нашому сайті!
Наша адреса
51831
Дніпропетровська обл.
Петриківський район
село Єлизаветівка
Центральна площа,3
тел. (805634) 23116
elisshkola@i.ua
Національно-патріотичне виховання
Діти України за здоровий спосіб життя
Пошук
On-line годинник
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Новини освіти

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz